Czy 30-latkowi wypada nosić t-shirt?

Istnieją na świecie mężczyźni, którzy w sportowych t-shirtach czują się świetnie niezależnie od okazji. Istnieją również tacy, którzy po skończeniu studiów decydują się na wizerunkową dorosłość i postanawiają nie włożyć już nigdy na siebie koszulki ze śmiesznym nadrukiem czy napisami. Czy 30-latkowy wypada chodzić w t-shircie? Co o takim stroju sądzą kobiety?

Kasia, 25 lat

„Nie mam nic przeciwko facetom w zabawnych koszulkach. Wydają się tacy uroczy! Widać na pierwszy rzut oka, że mają do siebie dystans. Z takim facetem nie można się nudzić! Nie podobają mi się tylko nadruki czy teksty z seksualnym podtekstem. Myślę, że koszulka to nie miejsce na takie hasła.”

Dorota, 27 lat

„Mam już dosyć niedojrzałych pacanów z poczuciem odpowiedzialności na poziomie piaskownicy. A właśnie tacy zwykle noszą te wszystkie zabawne koszulki. Aktualnie rozglądam się za poważnym facetem, który inwestuje w dobrej jakości odzież. Nic nie odrzuca mnie tak, jak porozciągany t-shirt.

Klaudia, 29 lat

„Ubiór wcale nie oznacza, że ktoś jest dojrzały czy nie. Znam dojrzałych i odpowiedzialnych facetów w zabawnych koszulkach oraz kompletnych popaprańców w garniturach za 5 tys. Polecam kobietom większą wnikliwość w ocenie mężczyzn. Istotne jest zachowanie, to, jak się do nas zwraca, co mówi, a przede wszystkim – jak się przy nim czujemy. A czy będzie nosił koszulki czy sweterki – to kwestia drugorzędna.”

Fun in the sun

Dodaj komentarz