Najlepszy proszek do prania – ranking

Z praniem jest tak, że już nikt nie wyobraża go sobie bez pralek automatycznych. W tej kwestii panuje duża zgodność. Ale ile osób piorących, tyle opinii na temat środków do prania. Dziś chce Wam przedstawić mój ranking z dziedziny proszków do prania, czyli najbardziej rozpowszechnionego rodzaju środków piorących. A zatem – do dzieła!

  1. Proszek do prania Major Domus General Fresh 3 kg, 30 prań. Cena jednego prania to ok. 0,50 zł. Radzi sobie z każdym rodzajem plam. Wątpię, żeby za te pieniądze można było znaleźć lepszy proszek. Używam go do ubrań “na co dzień”.

proszek-do-prania-biel-3kg_1376_285x285

  1. E Proszek do Prania do Białego 3 kg, 40 prań. Cena jednego prania to ok. 0,76 zł. Bardzo lubię zapach, jaki pozostawia na ubraniach. Pierze dobrze – uważam, że to bardzo dobry wybór dla tych, którzy stawiają zarówno na dobrą cenę, jak i na jakość. Dla mnie najlepszy wybór jasnej do pościeli
  2. Ariel Proszek do prania Color & Style 3,5 kg, 50 prań. Cena jednego prania to ok. 0,91 zł. Dobry dla delikatnych ubrań. Wydaje mi się, że nie nadaje się dla ciężkiej odzieży – jest zbyt „subtelny”.
  3. Proszek Persil Color 2,8 kg, 40 prań. Cena jednego prania to ok. 0,92 zł. Polecam serdecznie – radzi sobie ze wszystkimi plamami. Cena, którą podałam została wyliczona według promocji. Niestety, koszt zwykle wychodzi ok. 1 zł. Mimo wszystko warto.
  4. Vizir Proszek do prania Universal 2,6 kg, 40 Prań. Cena jednego prania to ok. 1,3 zł. Absurdalna cena. Proszek do wszystkiego. Moja mam uznaje tylko tę markę, więc może coś w nim jest 😉

pobrane (1)

 

Jak łatwo zauważyć, listę ułożyłam zgodnie z rosnącą ceną za jedno pranie. Wiadomo, że cena to nie wszystko, ponieważ to jakość jest najważniejsza. Jednak pierwsza i ostatnia pozycja na liście to zaprzeczenie, że im produkt droższy, tym lepszy. Pamiętajcie – cena nie zawsze jest dowodem wysokiej jakości – nie dajcie się nabrać. A jaki proszek jest Waszym nr 1.? Napiszcie koniecznie!

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *