Wesele w małym mieście

Nie tylko gigantyczne metropolie dysponują rozbudowaną bazą ślubn, taką jak sale, urzędy stanu cywilnego i inne. Również mniejszych miastach możemy zorganizować niezapomniane wesele, a mniejsze kolejki i konkurencja sprawiają, że zadowalający efekt mozemy osiągnąć mniejszym kosztem, nie tylko finansowym.

Od czego zacząć?

Od czego zacząć? Najpierw należy ustalić termin – zdarza się, że zarówno w kościele czy urzędzie wiele letnich terminów jest już zajętych.  Zajęta bywa również  sala bankietowa. Takie plany niektórzy robią nawet z kilkuletnim wyprzedzeniem. Dlatego warto zacząć od wyboru sali, a właściwie od spaceru do urzędu stanu cywilnego, gdzie dowiemy się, jakie wolne terminy mamy do dyspozycji i jakie dokumenty musimy dostarczyć przed powiedzeniem sakramentalnego „tak”. – poleca manager sali www.restauracja-routeone.pl .

Jaka sala?

Zwrócmy uwagę na wystrój i obsługę. Poczytajmy opinie. Spróbujmy każdej potrawy, która będzie gościć tej nocy na stole. Bogata oferta gastronomiczna to podstawa dobrego cateringu. Może zdecydujemy się na przełamanie konwencji i inwestycję w kuchnie międzynarodową albo na przykład włoską? Nie podejmujmy pochopnej decyzji. Musimy policzyć,  ile gości chcemy zaprosić, ponieważ każda sala ma ograniczoną liczbę miejsc konsumpcyjnych. Zwróćmy uwagę, gdzie znajduje się miejsce dla zespołu – czy jest on na specjalnym podwyższeniu? Czy obiekt jest klimatyzowany? Wszystkie te pytania musimy zadać sobie wybierając salę.

Dodaj komentarz